1. Raamatupidamine

1. Raamatupidamine

1.1Raamatupidamisarvestus

Raamatupidamise allhange – kindel moodus vähendada raamatupidamisarvestuse kulusid, tegemata seejuures mingisuguseid järeleandmisi oma nõudmistes raamatupidamisarvestusele.
Me pakume Eestis ettevõtetele raamatupidamise täisteenust.
Sõltuvalt kliendi soovidest teostatakse raamatupidamisteenuseid nii täismahus meie spetsialistide poolt kui ka kliendi osalusel kaugraamatupidamise abil.

1.2Kaugraamatupidamine 

Kaugraamatupidamine – see on kaks lihtsat sammu: meile algdokumentatsiooni üleandmine ja teile tehtud tööst aruande üleandmine.
Tänu meie kogemusele Eesti ettevõtetele raamatupidamisteenuste osutamisel, samuti pilveteenuste kasutamisele, on meie firma üks turuliidritest, kes osutab raamatupidamisteenuseid Tallinnas nii kohalikele kui ka välismaa klientidele.
Pilveserverite kasutamine kaugraamatupidamisteenuste osutamiseks tagab juurdepääsu kõigile raamatupidamisdokumentidele interneti teel režiimis 24/7.
Tänu oma ala asjatundjatest koosnevale ühtsele meeskonnale pakume me Eestis täisspektris raamatupidamisteenuseid alustades töötasu arvestamisest ja lõpetades dokumentide esitamisega vastavatele instantsidele.
Samuti valmistame me maksukontrolli korral ette vajalikud dokumendid ja pakume täielikku tuge.

All rights reserved © 2023 Skata Advisers